Wydarzenia i spotkania 2015-2017

June 11, 2017

Poprosiliśmy Rayma, która wróciła właśnie z podróży misyjnej do Ugandy, by podzieliła się z nami paroma zdjęciami i wrażeniami.
„Po trochu zaczynam porządkować wspomnienia z podróży do Ugandy, jak wspaniałe i pełne wyzwań było te przedsięwzięcie. Na każdym kroku widzieliśmy, jak Bóg nas prowadzi.Zobaczyłam, jak łatwo można drugiemu człowiekowi dać nadzieję i że każdy może to zrobić. Nadzieja to najważniejsza rzecz, jaką możesz dać drugiej osobie. Podczas tej podróży podjęłam decyzję, że wszystkim dookoła będę mówić o wielkiej potrzebie, w jakiej jest Uganda. Mając tak niewiele, tak bardzo cieszy ich podarowana im Biblia, czy nawet zwykły długopis. Mieszkańcy Ugandy są zawsze pełni radości i wdzięczni za wszystko. We wszystkim polegają tylko na Bogu. Każda chwila spędzona na odwiedzaniu obozu uchodźców, indywidualnych domostw, czy też rozmowa z młodymi dziewczętami o problemach dorastania, wszystko to wywarło na mnie ogromne wrażenie. Odczułam Bożą przychylność i wierzę, że Chrystus chce poprzez nas błogosławić drugich. Ta podróż pobudziła mnie do głębokiej, wewnętrznej refleksji i nie jestem pewna, kto z tej podróży więcej skorzystał: mieszkańcy Ugandy czy ja.” – Rayma Dinnen

Nasza siostra w Chrystusie, Rayma poleciała wraz z grupą misyjną do Ugandy. Módlmy się o ich bezpieczną podróż, pobyt, powrót i błogosławieństwo dla pracy ich rąk i serc.

Rayma

Dzień Matki w Willow Creek

,,Gdy ktoś chce zamknąć
tylko w jednym słowie
ogrom uczuć jasnych,
do granic ostatka.
Niech to imię wypowie,
jedno, jedyne, przenajsłodsze-
MATKA.”

mothers day

mothers day 2

Pakowanie nasionek 2017

Spotkanie kobiet u Marzenki – sobota, 8 kwietnia 2017

Przyjęcie : Pierogi in Springtime  Wiosna 2016

Przyjęcie : Dzień Pączka  Luty 2016

Miesiąc Dziedzictwa Polsko_Amerykańskiego – Październik 2015

Letni koncert 2015