Czas na nową matematykę

W niedzielę 10 marca zaczynamy nową serię kazań, która pomoże nam spojrzeć na nasze finanse na nowy sposób. „Nie wszystkim matma przychodzi łatwo. Niektórzy nas szklanym wzrokiem wpatrują się w równania i regułki matematyczne „- mówi Nick Benoit, dyrektor artystyczny w Willow. „Tak samo może wyglądać nasze podejście do pieniędzy. Otaczający nas nawał informacji i porad finansowych wprawia nas w zakłopotanie i sprawia, że czujemy się nieadekwatni i niezaradni.”

Nowa seria nauczań pomoże nam zagłębić się w historie i mądrość Słowa Bożego, w którym porady dotyczące finansów i pieniędzy nie zawsze pokrywają się z tym, co naucza nas świat. Zamiast kolejnej listy ograniczeń, sztywnych zasad i zakazów, Boża perpektywa pieniędzy i finansów  oferuje nam życie w wolności, z poczuciem spełnienia i przygody, swym znaczeniem wybiegające daleko poza sferę finansów..

„To, czego Bóg chce nas nauczyć o pieniądzach,  różni się od zasad finansowych podawanych nam przez świat dookoła nas. Bóg jest o wiele bardziej zainteresowany  wynikiem podsumowania naszego serca niż naszych książeczek czekowych”  – kontynuuje Nick. „Nauczmy się, jak podporządkować nasze życie Jego planom.”

Załóż nowy fundament finansowy

Zarządzanie pieniędzmi może sprawiać trudności, a my chcemy wam pomóc! Tego marca, weź udział w jednym z warsztatów i na nowo odkryj niezalezność finansową, lub jak założyć zdrowe podstawy dla swoich finansów:

Sobota, 23 marca – Warsztat – Finansowa niezależność

Jesteś zmęczony lub zestresowany swoimi finansami? W trakcie tego spotkania dowiesz się, jakie kroki powinienes podjąć w kierunku osiągnięcia finansowej niezależności. Rejestracja

Wtorek, 26 marca – Uniwersytet Finansowego Pokoju

Cieszymy się, że we współpracy z organizacją „Ramsey Solutions” będziemy mogli zaprezentować 9 tygodniowy cykl warsztatów. Tysiące rodzin w naszym kościele miało już okazję doświadczyć pokoju w sferze finansowej, właśnie dzięki uczestnictwu w tych zajęciach. Rejestracja

THIS WEEKEND: March 9/10

unnamed (1)
Eugene Cho kicks off New Math with a message called „Money That Matters.”

Czwartek, 14 marca, 1 – 4 po południu

Jarmark Pracy

Jarmark Pracy to wydarzenie, podczas którego szukający pracy mogą nie tylko poznać przyszłych pracodawców, ale też przejść przez wstępne rozmowy kwalifikacyjne i nawet na miejscu otrzymać zatrudnienie. Pracowdawcy z okolic Barrington i Chicago wystawiają swoje stoiska i gotowi są porozmawiać z potencjalnymi pracownikami. Na Zgłoszonych jest już 88 biznesów (po nieustannie aktualizowaną listę kliknij tutaj), które będą obecne na Jarmarku Pracy. Przyjdź wcześniej, a zespół kwalifikowanych wolontariuszy pomoże ci w wypełnieniu podania o pracę (CV/Resume), da wskazówki na udane rozmowy kwalifikacyjne. Mamy też kącik z profesjonalnym ubiorem, gdzie za drobną opłatą możesz nabyć marynarkę, koszulę, lub krawat na te rozmowy.

Photo by rawpixel on UnsplashWięcej informacji na stronie kościoła Willow Creek

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s