Czas na nową matematykę

W niedzielę 10 marca zaczynamy nową serię kazań, która pomoże nam spojrzeć na nasze finanse na nowy sposób. “Nie wszystkim matma przychodzi łatwo. Niektórzy nas szklanym wzrokiem wpatrują się w równania i regułki matematyczne “- mówi Nick Benoit, dyrektor artystyczny w Willow. “Tak samo może wyglądać nasze podejście do pieniędzy. Otaczający nas nawał informacji i porad finansowych wprawia nas w zakłopotanie i sprawia, że czujemy się nieadekwatni i niezaradni.”

Nowa seria nauczań pomoże nam zagłębić się w historie i mądrość Słowa Bożego, w którym porady dotyczące finansów i pieniędzy nie zawsze pokrywają się z tym, co naucza nas świat. Zamiast kolejnej listy ograniczeń, sztywnych zasad i zakazów, Boża perpektywa pieniędzy i finansów  oferuje nam życie w wolności, z poczuciem spełnienia i przygody, swym znaczeniem wybiegające daleko poza sferę finansów..

“To, czego Bóg chce nas nauczyć o pieniądzach,  różni się od zasad finansowych podawanych nam przez świat dookoła nas. Bóg jest o wiele bardziej zainteresowany  wynikiem podsumowania naszego serca niż naszych książeczek czekowych”  – kontynuuje Nick. “Nauczmy się, jak podporządkować nasze życie Jego planom.”

Załóż nowy fundament finansowy

Zarządzanie pieniędzmi może sprawiać trudności, a my chcemy wam pomóc! Tego marca, weź udział w jednym z warsztatów i na nowo odkryj niezalezność finansową, lub jak założyć zdrowe podstawy dla swoich finansów:

Sobota, 23 marca – Warsztat – Finansowa niezależność

Jesteś zmęczony lub zestresowany swoimi finansami? W trakcie tego spotkania dowiesz się, jakie kroki powinienes podjąć w kierunku osiągnięcia finansowej niezależności. Rejestracja

Wtorek, 26 marca – Uniwersytet Finansowego Pokoju

Cieszymy się, że we współpracy z organizacją “Ramsey Solutions” będziemy mogli zaprezentować 9 tygodniowy cykl warsztatów. Tysiące rodzin w naszym kościele miało już okazję doświadczyć pokoju w sferze finansowej, właśnie dzięki uczestnictwu w tych zajęciach. Rejestracja

THIS WEEKEND: March 9/10

unnamed (1)
Eugene Cho kicks off New Math with a message called “Money That Matters.”

Czwartek, 14 marca, 1 – 4 po południu

Jarmark Pracy

Jarmark Pracy to wydarzenie, podczas którego szukający pracy mogą nie tylko poznać przyszłych pracodawców, ale też przejść przez wstępne rozmowy kwalifikacyjne i nawet na miejscu otrzymać zatrudnienie. Pracowdawcy z okolic Barrington i Chicago wystawiają swoje stoiska i gotowi są porozmawiać z potencjalnymi pracownikami. Na Zgłoszonych jest już 88 biznesów (po nieustannie aktualizowaną listę kliknij tutaj), które będą obecne na Jarmarku Pracy. Przyjdź wcześniej, a zespół kwalifikowanych wolontariuszy pomoże ci w wypełnieniu podania o pracę (CV/Resume), da wskazówki na udane rozmowy kwalifikacyjne. Mamy też kącik z profesjonalnym ubiorem, gdzie za drobną opłatą możesz nabyć marynarkę, koszulę, lub krawat na te rozmowy.

Photo by rawpixel on UnsplashWięcej informacji na stronie kościoła Willow Creek

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s